Zavolajte nám +421 911 495 771
Skákacie hrady pre deti

Nafúknite detskú radosť

Celá ponuka Celá ponuka skákacích hradov
Hlavný obrázok

Časté otázky a ako to funguje

Zoznam piatich bodov, ako to u nás funguje

1. Prostredníctvom emailu, telefónu, Instagramu, Facebooku alebo web stránky si u nás vytvorte objednávku.

2. Všetko si vysvetlíme (budeme Vás v krátkom čase telefonicky kontaktovať).

3. Deň pred samotným prenájmom Vás budeme telefonicky kontaktovať, aby sme si Vašu rezerváciu potvrdili. (V prípade zlého počasia alebo choroby zrušili poprípade presunuli).

4. Po telefonickej dohode Vám skákací hrad v deň termínu rezervácie privezieme (ráno až na obed v závislosti od počtu hradov ktoré v daný deň rozvážame.) Skákaci hrad Vám postavíme a oboznámime Vás s manipuláciou hradu a našimi pravidlami.

5. Pre skákací hrad prídeme nasledujúci deň cca v rovnakom čase (hrad máte 24 hodín). Hrad zložíme a odvezieme.

6. Zvyčajne sa platí v hotovosti v deň prenájmu alebo pri ukončení prenájmu. (pri rezervácii sa neplatí žiadna záloha dopredu).

Ako objednať nafukovací hrad?

telefonicky : 0911 495 771 / 0907 788 343
na facebooku, messengeri: pozicaj_si_ma
na instagrame: pozicaj_sima
mailom: info@nafukovacihrad.sk
Vaše objednávky prijímame nepretržite každý deň!

Koľko stojí akcia so skákacím hradom?

Ceny prenájmu sú od 30Eur do 100Eur.
Naše ceny nájdete pri rozpise hradov.

Aký je postup objednávania?

Pri objednávke si zapíšeme meno, adresu objednávateľa, a číslo mobilu. Dohodneme sa na presnom termíne akcie. Keď je potrebné, radi Vám pomôžeme pri výbere skákacieho hradu. Kauciu neplatíte, objednávku je možné zrušiť do poslednej chvíle z dôvodu nepriaznivého počasia alebo ochorenia.

Kedy mám objednať skákací hrad, aby som nepremeškal?

Ak plánujete prenajímať v hlavnej sezóne v sobotu (jún-august a okolo Dňa detí) tak odporúčame rezervovať atrakciu čím skôr. Cez týždeň a v nedeľu Vám takmer určite budeme schopní zabezpečiť skákací hrad, aj keby ste volali na poslednú chvíľu. Samozrejme čím skôr, tým lepšie a istejšie!

Ako je to s dopravou?

Skákacie hrady rozvážame do 20 km od Trenčína zdarma. S možnosťou doviesť hrad až do 50 km od Trenčína za príplatok 1 euro za kilometer. (Príklad budeme viesť hrad 35km od Trenčína. Prvých 20km máte zdarma takže za dovoz zaplatíte 15 eur).

Zmestí sa skákací hrad v záhrade?

Na stránke pri rozpise hradov nájdete presné rozmery našich atrakcií. Keď nie ste si istý, či sa hrad zmestí, môžete nám poslať fotku cez mail, messenger alebo whats up a my Vám poradíme. Poprípade zastavíme sa u Vás na prehliadku terénu.

Skákacie hrady sa používajú iba vonku?

Nie. Síce väčšina našich akcií je vonku, no pokial je priestor pre atrakciu v interiéri nieje to problém.

Koľkoročné a koľko detí môže sa hrať v skákacom hrade?

Naše hrady odporúčame pre vekovú kategoriu: 2-10 rokov, 3-6 detí naraz. Sú hrady, ktoré sú skôr vhodné pre menšie deti iné, zase pre väčšie. Toto si tiež môžete prečítať pri rozpise hradov. Pri výbere hradu je najlepšie sa poradiť s výberom správneho hradu u nás telefonicky. Na základe našich skúsenosti Vám budeme vedieť poradiť ktorý hrad je pre vás vhodný. Odporúčame, aby nafukovačky používali deti približne rovnakého veku a váhy. Pri nesprávnom použití (Viac detí, ako je predpísané. Váhové hranice prekročené.) môže dojsť k poškodeniu hradu a k úrazom detí.

Skákacie hrady môžu používať aj dospelí?

Nie. Momentálne nemáme nafukovačku v našej ponuke pre dospelých:

Kedy prídete postaviť hrad?

Obvykle medzi 10-12 hodinou. Vždy sa snažíme splniť vaše časové požiadavky, ale pri doprave hradov musíme brať do úvahy logistické prvky, plánovanie trasy, časové obmedzenia, vzdialenosť medzi jednotlivými akciami, atď.

Čo sa stane pri postavení hradu?

Objednávateľ alebo zástupca, ktorý dovŕšil 18, musí byť na mieste. Vysvetlíme pravidlá používania skákacieho hradu. Skákací hrad vyžaduje rovnú udržiavanú trávnatú plochu na postavenie, nakoľko hrady sú k zemi pripevnené kolíkmi. Trávnatá plocha musí byť bez kameňov a výkalov domácich zvierat. Zdroj energie, čize zásuvka 220V musí byť do vzdialenosti 25m.

Nemám trávnik, môžem objednať skákací hrad?

Áno, skákací hrad môžeme postaviť aj na rovnú plochu z betónu, zo zámkovej dlažby alebo na plochu so štrkovým zásypom. To však pri objednávke nám musíte povedať, aby sme boli pripravení.

Nezničí skákací hrad môj trávnik?

Nie, doteraz sme nikdy nemali taký problem.

Koľko trvá postavenie a rozobranie hradu?

Postavenie trvá od 5 do 10 minút, rozobranie približne takisto. Závisí od typu a veľkosti hradu.

Vždy však prichádzame v dostatočnom časovom predstihu tak, aby atrakcia bola pripravená na prevádzku na dohodnutý termín.

Ako sa platí za akciu?

Zvyčajne sa platí v hotovosti v deň prenájmu alebo pri ukončení prenájmu. (pri rezervácii sa neplatí žiadna záloha dopredu).

Aká je spotreba elektriny?

Motory požadujú stále napätie na elektrinu. Požiadavky: 230V, 300-650W, max 16Amper. V podstate, ako slabý vysávač.

Storno?

Objednávku je možné zrušiť alebo presunúť na iný termín do poslednej chvíle z dôvodu nepriaznivého počasia alebo ochorenia. Keď deti ochoreli a viete, že akcia sa neuskutoční, dajte nám vedieť čím skôr, aby sme mali šancu prenajať atrakciu niekomu inému. Neúčtujeme príplatok za zrušenie akcie.

Čo sa stane, ked je počasie zlé?

Buď zrušite akciu na základe predpovede počasia vopred, alebo môžete vyčkať do poslednej chvíle. Keď v ráno akcie pred naším odchodom z firmy sa rozhodnete, že kvôli nepriaznivému počasiu zrušíte akciu, my jednoducho neprídeme. Avšak, keď ste sa rozhodli, že chcete nafukovací hrad aj napriek nečasu, my Vám budeme účtovať celú sumu, aj keď postavený skákací hrad ste nemohli použiť.

Pri zrážkach môžeme Vám poskytnúť plachty s ktorými sa hrad zakryje počas dažďa. Tým pádom voda sa nedostane do hradov a po zrážke sa deti môžu vrátiť. Malé množstvo vody neublíži, nakoľko aj hrady, aj motory sú vodoodolné. V silnom daždi a vetre je zakázané používať skákacie hrady! Tiež treba odpojiť elektrinu!

Sú skákacie hrady bezpečné?

Naše hrady a šmýkačky sú bezpačné pokiaľ sa používajú v súlade s našimi pravidlami (napísané nižšie) pod dozorom dospelej osoby. Prešli technickou skúškou a disponujú osvedčením EN 71, EN 14960, ktoré garantuje bezpečné použitie. Pravidelne ich čistíme, udržujeme a dezinfikujeme.

Skákacie hrady sú pripevnené kolíkmi k zemi, alebo záťažmi na betóne, na dlažbe alebo vo vnútri. Odborne postavený a pripevnený hrad je prísne zakázané otočiť, alebo s ním hýbať! Skákací hrad musí byť vždy pod dozorom dospelej osoby! Je zakázané sa biť, alebo zápasiť a vykonávať akrobatické skoky ako saltá a podobne! Na steny hradu sa nesmie liezť! Do hradu je prísne zakázané nosiť jedlo, nápoje a ostré predmety! Do hradu sa vstupuje vo vhodnom oblečení, bez topánok a bez okuliarov. Zákaz vstupu domácich zvierat!